категорії: візуалка фото

«ТАБУ» Юрія Коваля

теґи: Коваль, галерея «Дзиґа», Живопис, табу

 

  Суспільство це система, яка постійно міняючись, забула, що основою завдячує природі та інстинктам. Встановлюючи основи та керуючись ними, наше пострадянське суспільство, аж ніяк не хоче позбутись цього штампу, і нагадує традиційну соцреальність. Правила, традиції, ні кроку вліво, ні кроку вправо. Час іде, а ми ні, ми стоїмо на місці. Де не глянь всюди штамп «табу».Відійти від моральних установ не пристойно. А взагалі, нікуди відходити, табу це все навколо.

    Можливо це втрата спілкування на суспільному рівні, ми закриті в собі, ми боїмось інновацій. Звертаючись до сексуальності, до природності, якої більшість соціуму соромиться, наштовхую до діалогу між самим собою,зустрітись поглядом тет-а-тет, позбутись закомплексованості, і зробити крок до розуміння себе самого,це психотерапія з нашими комплексами. Комплекси які нам заважають думати, думати глибше та розкутіше, ми стали полоненими в своїх же архетипах.

    Табу не є фетишем, це зброя морального застою. Раціоналізм подавлений моральністю, на противагу культурному розвитку та соціальному розвитку.

Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль
Юрій Коваль