У Блакитній залі львівського Палацу Потоцьких лунатиме… РОК!

теґи: Кожному своє, Львів, Палац Потоцьких

кожному своє

17 грудня, у суботу, гурт «Кожному своє» запрошує на ексклюзивний благодійний акустичний рок-концерт з нагоди дня св. Миколая, що відбудеться у Блакитній залі Палацу Потоцьких. У просторі вишуканості та мерехтінні відблиску дзеркал, серед мармуру і позолоти,  у атмосфері родинного свята «Кожному своє» зіграють різдвяну програму,  до якої увійдуть як уже добре знані хіти, так і нові композиції гурту у новорчіно-різдвяному аранжуванні. Втім, не обійдеться і без сюрпризів! 

Унікальне музичне дійство  у невеличкій актовій залі  гурт виконуватиме у розширеному складі, а на бек-вокалі виступить вокалістка Лондонської музичної академії – Анна  Старушкевич.

Початок концерту о 18.00

Вартість квитків: 60 грн

Замовити квитки можна уже зараз через Інтернет квитки можна придбати на сайті http://www.kvytky.ua/ua/event/12577 (доставка за тел. (032) 254-04-40), а також придбати за адресами: каса Львівської Філармонії (вул. Чайковського, 7), інформаційний кіоск на пл. Галицькій  та у інтернет-кафе "Медея" (вул. Дорошенка, 50 тел. 261 02 50 і проїзд Крива Липа, 9 тел. 272 00 77 )

Довідки за телефоном: 097-96-11-344

Поспішайте! Кількість місць обмежена!